Arata bine si se simt minunat pe tot parcursul zilei poartă aceste femei tricot Pull-On pantaloni. Sunt fabricate dintr-un amestec moale de bumbac și poliester, cu cantitatea potrivită de spandex pentru o întindere suplimentară. Pantalonii pull-on pentru femei au o talie largă pentru un plus de confort și stil. De asemenea, au două buzunare laterale și o potrivire relaxată. Asociați - vă cu un tricou, cămașă cu nasturi sau un pulover pentru a obține mai multe look-uri diferite. Pantaloni Pull-On Din tricot pentru femei : 56% bumbac, 38% poliester, 6% spandex. 2-buzunare laterale. Talie largă. Se potrivesc relaxat. Pantaloni pull-on pentru femei . Disponibil în dimensiuni : S petite, m petite, l petite, S, M, L, XL XXL. Culori disponibile : funingine Negru, blue cove, cărbune gri heather, metropolis burgundy. Se spală la mașină la rece, se spală cu culori asemănătoare, numai înălbitor fără clor atunci când este necesar, se usucă cu tambur scăzut, mediu iro.