Pantalonii de jogger Reebok Boys fac un plus cald și confortabil în garderoba micuțului tău. Fabricat din tech terry (70% bumbac, 25% poliester, 5% Spandex), care este atât moale, cât și ușor, dar durabil. Când vremea devine puțin rece, asta nu ar trebui să-l împiedice să arate și să se simtă cel mai bine atunci când este pe cale să se antreneze pentru fotbal, baschet sau orice eveniment sportiv. Centura este elasticizată pentru confort și potrivire optimă. Picioarele conice oferă un profil subțire, astfel încât garderoba lui nu va arăta niciodată prea mare sau nu va sta în cale în timp ce se plimbă sau aleargă. Îi place să poarte pantaloni scurți sub pantaloni? Tivul cu fermoar îl face ușor să stratifice acești pantaloni peste celelalte haine ale sale, fără a fi nevoie să-și scoată pantofii. Mergeți de la terenul de baschet la mașină fără a fi nevoie să vă opriți și să vă schimbați în vestiar. Acest jogger Reebok Boys este minunat pentru băiatul tău mic sau mare, deoarece dimensiunile variază de la 4-18. Fabricat din amestec de poliester (70% bumbac / 25% poliester/5% Spandex). . Joggers au o trage pe închidere și centura elastica . Jogger are două buzunare laterale deschise . Signature Reebok delta logo pe șold și de-a lungul părții laterale a piciorului. Tiv cu fermoar astfel încât el poate arunca aceste pe dreapta peste pantofii lui.