Acest Cabinet XL Smart
Compliance fără medicamente oferă mai mult din ceea ce aveți nevoie și este organizat pentru reordonarea ușurinței. Oferă un număr mai mare de piese pe articole și mai multă varietate pentru a vă satisface nevoile. Ambalajul cu coduri de culori vă ajută să găsiți articole mai repede. Fila vizuală inteligentă cu filele de memento ez
Refill facilitează monitorizarea și reordonarea consumabilelor. Numărul piesei și codurile de bare sunt situate în spatele fiecărei casete pentru o reordonare ușoară. Raftul inferior și rafturile ușilor vă permit, de asemenea, să personalizați pentru a satisface nevoile dvs. specifice. Carcasa din oțel Solid vine cu un mâner de transport și este montabilă pe perete pentru acces ușor. Conținut (669 bucăți) depășesc cerințele ANSI clasa B din 2015 și sunt suficiente pentru a trata 150 sau mai multe persoane.Primul ajutor numai XL Smart
Compliance General Business Cabinet de prim ajutor fără medicamente, metal mare soluție de prim ajutor pentru Afaceri Generale. Conform ANSI 2015. Tratează 150 de persoane. Acces ușor cu ambalaje cu coduri de culori. Monitorizare ușoară a aprovizionării cu filele de memento ez
Refill.