Îndulciți-vă suprafețele într-un design acoperit cu bomboane, umplut cu toate preferatele dvs. de cofetărie. Dulciurile peel and stick liner transformă rafturile obișnuite, sertarele și chiar cărțile și folderele, în accesorii darling și accente D. Personalizați, decorați și distrați-vă cu acest upgrade ușor de design! Vine cu două role de 17,71 in x 78,74 in care pot fi tăiate pentru a se potrivi oricărei zone. Fablon sticky back plastic; autoadeziv; poate fi aplicat pe majoritatea suprafețelor plane; Ideal pentru Arte și meserii; cărți de copertă, foldere, oglinzi și rame pentru tablouri; vine cu două role de 17,71 in x 78,74 in.