ZOTAC Ge
Force GTX 1080 ARCTICSTORM Thermaltake 10 YEAR ANNIVERSARY EDITION combină cea mai avansată placă grafică de jocuri vreodată cu soluția de răcire finală. Finisat cu iluminare Spectra personalizabilă pentru a se potrivi perfect. Proiectat de ZOTAC, proiectat de Thermaltake, acesta este schimbătorul de jocuri. Placă grafică ZOTAC NVIDIA Ge
Force GTX 1080, 8 GB GDDR5
X cu API Open
GL 4.5, experiență de performanță optimă pe GPU-urile NVIDIA. Cost-eficiente NVIDIA Ge
Force Ge
Force Ge
Force oferă accelerare eficientă redare Blu-ray și o experiență de joc mare. 8 GB GDDR5
X VRAM să dețină imagini foarte texturate și de a efectua redarea la viteza super-rapid. Vine cu un lichid de răcire pentru a menține placa rece și asigură o utilizare de lungă durată.