Eleganța tradițională își găsește locul în epoca modernă cu uimitorul scaun de luat masa Clarissa. Fabricat în Malaezia, această piesă minunată constă dintr-un cadru din lemn masiv prevăzut cu o pernă căptușită cu spumă tapițată în țesătură netedă. Spătarul înalt se curbează ușor pentru a oferi un suport neted, în timp ce designul ajurat permite luminii să curgă natural în toată camera. Clarissa necesită asamblare și are picioare înclinate pentru o stabilitate și un sprijin excelent. Un rafinament superb pe design clasic, scaunul de luat masa Clarissa îmbunătățește orice aranjament de luat masa. Dimensiuni generale : 16,70" L x 21,30" D x 38,00" H; Dimensiuni zonă de relaxare : 16,90" L x 16,30" D x 18,90" H; spate : 19,10" H; picioare : 14,00 " H; Construit din lemn de cauciuc și MDF. Scaun căptușit cu spumă și tapițat în țesătură. Spătar din lemn cu șipci. Picioare înclinate. Cadru deschis. Spătar înclinat. Greutatea Produsului : 10,1 Lire. Greutatea Pachetului : 24,6 Lire. Dimensiuni generale : 16,70 "L x 21,30" D x 38,00 "H; Dimensiuni zonă de relaxare : 16,90" L x 16,30" D x 18,90" H; spate : 19,10" H; picioare : 14,00" H; . Culoarea Produsului : Gri Cald / Maro Închis. Compoziția produsului : țesătură "100% poliester" /lemn de cauciuc/MDF / Spumă.