Ea nu va fi albastru atunci când ea poartă acest set pijama drăguț! Inspirați o noapte plină de vise de unicorn datorită acestui set de pijamale Unicorn din bumbac din 2 piese. Confecționat din bumbac moale ca un nor, blatul cu mânecă scurtă are imprimeu integral, mâneci cu nervuri și guler rotund cu nervuri. Pantalonii se mândresc cu centura elastică semnată pentru un confort optim și cu tivuri cu nervuri. Tinuta perfecta pentru o petrecere în pijamale! Pantaloni : 100% bumbac; Top : 100% bumbac; Imprimeu unicorn la modă; betelie elastică practică pentru confort pe tot parcursul nopții; spălare la mașină.