Ai puterea .. puterea unicornului! Fiecare fetiță iubește două lucruri : tie-dye și unicorni, iar acest set de pijamale Unicorn din 3 piese are ambele caracteristici. Fabricat din poliester Filat pentru durabilitate și potrivire confortabilă. Partea superioară are o amprentă de ecran unicorn, tiv curgător și guler rotund. Pantalonii scurți se mândresc cu centura elastică semnată și cu o croială inspirată de atletism. Pantalonii lungi sunt la fel de drăguți : un imprimeu unicorn peste tot, talie elastică și Potrivire lejeră îl fac un favorit pe timp de noapte. Top, pantaloni, pantaloni scurți : 100% poliester; țesătură durabilă, fluidă; tie-dye colorat și imprimeu unicorn.