Cu ajutorul transportatorului de animale de companie happy Helpers de la Minnie euro, îți poți aduce prietenii blănoși cu tine oriunde te duci! Acest purtător roz adorabil vine cu pisicuța de pluș Figaro de la Minnie Mouse a lui euro s! Transportatorul are roți și un mâner extensibil pentru tine și Figaro să se rostogolească pe la următoarea misiune Happy Helpers în stil!Setul include 6 accesorii purr-fect pentru îngrijirea și îngrijirea animalului dvs. de companie, inclusiv un bol 2-în-1 pentru mâncare și apă, perie pentru animale de companie, o cutie de joacă și un guler pentru pisici cu farmece pop in pe care le puteți purta și ca brățară!Transportatorul se deschide din față și lateral pentru o experiență de joc finală!3+ purtător roz drăguț care vine cu pisicuța de pluș Figaro.Carrier are roți și mâner extensibil pentru jocul din mers.Gulerul pentru pisici cu farmece poate fi purtat și ca brățară!Carrier se deschide atât din față, cât și din es cu pisicuță de pluș Figaro și șase accesorii, inclusiv : bol 2-în-1 pentru mâncare și apă, perie pentru animale de companie, o cutie de joacă și un guler pentru pisici cu 2 farmece pop-in.Vârsta de peste 3 ani.